Kurumsal Olarak Biz Kimiz?

Şirketimiz TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi A grubu seyahat acentasıdır. ”Atom Otelcilik Organizasyon Turizm Dış Tic. Ltd. Şti.”, markamız ”atomtur.com ve kampturu.com”, Türsab Acenta numaramız ‘A-7868’, Türsab Belge adımız ”Atom Tur Seyahat Acentası” şeklindedir.

Kurumsal olarak biz kimiz; gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla, müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktadır. Güçlü ve tecrübeli bir tur operatörü olan Atom tur, Türkiye’nin her bölgesinde ve yurtdışında sunduğu otel ve tur seçenekleri ile ve en kaliteli olanı, en uygun fiyata sunmayı hedefleyen bir tur operatörüdür. Kişiye özel tatil planlarını yapar ve bu hizmetleri cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sunar, hayalini kurduğunuz tatili sizin için planlar.

Kadromuz her daim müşteri memnuniyeti ve her daim başarı ilkelerini benimseyerek karşılıklı memnuniyeti hedeflemiş, akılcı ve akılda olmanın yollarını arayarak, gerekli teknolojik şartları en üst düzeyde kullanarak trendleri takip etmiş, ekonomik ve pratik çözümler sunabilen, alanında profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Acentamız sizinle tanışmak ve tarafımızdan sunulabilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan gurur duyacaktır.

Kurumsal olarak biz kimiz, neler yaparız?

Atom Tur olarak, 2011’den günümüze sizlere hizmet etmekten gurur ve onur duymaktayız. Bu süre zarfında yurtiçi ve yurtdışı tur ve otel rezervasyonu ve tatil paketleri gibi birçok platformda sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. AtomturKampturu.com olarak ayrıca Kamp Turları, Fotoğraf Gezileri, Okul turları, Günübirlik Turlar, Konaklamalı Turlar, Yurtdışı Turları, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Kongre Seminer Organizasyonu, Araç Kiralama Hizmeti.

Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetinin %100 olmasını hedefleyen, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Atomtur, size özel tatili planlamak için 7/24 yanınızdadır.

Misyonumuz
Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi felsefe edinen Atomtur, müşterilerine en iyi olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile olmayı hedeflemiştir.

Atom Otelcilik Organizasyon Turizm Dış Ticaret Ltd. Şti.

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Cevdet Sayın Apt. No:79 /10 ( Kat:2 D:3 )
34860 Kartal / İSTANBUL

Kartal V.D: 1030548732

TÜRSAB Belge No: 7868

    No tours were found matching your selection.