İndirim!
  • Kesin Hareketli Yedigöller Turu

Her Pazar Kesin Hareketli Günübirlik Yedigöller Turu

Orijinal fiyat: ₺990,00.Şu andaki fiyat: ₺750,00.

Kesin Hareketli Yedigöller Turu

Tur Bedeli: 750 TL

TUR TARİHLERİ:

Her Cumartesi ve Pazar Sabahı Hareketli.

27 Kasım 2022 tarihine kadar geçerlidir.

GEZİLECEK YERLER:
Yedigöller; Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl, Kurugöl

İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA.  06:00
MECİDİYEKÖY MADO ÖNÜ 06:15
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ  06:30
E-5 KARTAL KÖPRÜSÜ                   06:45
ÇAYIROVA MC DONALD’S              07:00

Kesin Hareketli Yedigöller Turu : Belirlenen buluşma noktalarından hareketle, yaklaşık 4 saatlik yolculuktan sonra Yedigöller’e varıyoruz. Bölgeye tamamı ile hâkim bir tepe nokta olan Kapankaya Seyir Tepesi’nde eşsiz manzara seyri ile birlikte fotoğraf çekimlerini tamamladıktan sonra göller bölgesine inip, sırası ile Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl, Kurugöl’ü keşfediyoruz. Kesin hareketli yedigöller turumuzda barbekü olarak alacağımız öğle yemeğinin ardından bir süre serbest zaman geçiriyoruz. Keyifli geçireceğimiz hoş vakitten sonra, öğleden sonra toplanıyor ve dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’a varmış oluyoruz. Tüm misafirlerimiz ile bir başka Atom tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşarak sizleri aldığımız noktalara geri bırakıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Lüx araçlar ile gidiş dönüş ulaşım

Yedigöller Milli Parkı giriş ücreti

Araç içi su ikramı

Rehberlik Hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Öğle yemeği, barbekü ( sucuk,köfte, tavuk ekmek )

Öğle yemeğinde verilecek meşrubatlar.

Not : Ek hizmet bedei, rehberlik, milli park girişleri tur bedeline dahildir. Araçta ücret toplanmaz.

Ulaşım bilgisi: Tur araçları, turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 45 kişilik 0403 Mercedes, Safir veya MAN ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir.

Satın almadan önce 0216 306 3065 numaralı telefonlardan arayıp ön rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

GENEL ŞARTLAR:

Gezi Süremiz 1 gündür. Sabah  belirtilen yerlerden  alınarak başlar. Çocuk indirimi yapılmaz. Koltuk talep edildiğinde tur bedelinin tamamı ödenir.  Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda ATOM TUR Seyahat Acentesinin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız  otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR  turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR  iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Satın alma ile bu şartlar kabul edilmiş olur. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.  Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

MEKAN BİLGİSİ:
Atom Tur
TÜRSAB Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/10
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0532 168 1636

www.atomtur.com
www.kampturu.com