GAZİANTEP URFA HARRAN HALFETİ FOTOĞRAF GEZİSİ

GAZİANTEP URFA HARRAN HALFETİ FOTOĞRAF

GAZİANTEP HALFETİ URFA HARRAN FOTOĞRAF GEZİSİ

2 GECE OTEL KONAKLAMASI

GAZİANTEP URFA HARRAN HALFETİ FOTOĞRAF GEZİSİ TURUMUZDA 19 AĞUSTOS CUMA SABAHI SAAT 11:00DE GAZİANTEP HAVALİMANINDA BULUŞUYORUZ
BİZİ BEKLEYEN ARACIMIZA BİNİP ÇARŞIYA DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ.
ÇARŞIDA ÇEKİMLERİMİZİ YAPTIKTAN SONRA
KENDİRCİLER MAĞARASI, TABAKHANE ÇEKİMLERİ VE GÜNBATIMINDA BİBER KURUTMA ÇEKİMLERİ İLE GÜNÜ TAMAMLIYORUZ.

AKŞAM YEMEĞİNDE KÜŞLEME KEYFİ YAPIP OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ.

GAZİANTEP URFA HARRAN HALFETİ FOTOĞRAF GEZİSİ TURUMUZDA

20 AĞUSTOS CUMARTESİ KAHVALTIMIZI ETTİKTEN SONRA
BULGUR KURUTMA VE SABUN FABRİKASI ÇEKİMLERİ İÇİN YOLA ÇIKIYORUZ.
ÇEKİMLERİMİZİ YAPTIKTAN SONRA HALFETİYE DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ.
ÖĞLEDEN SONRA URFA-HARRANI CEKIYORUZ.
HARRAN EVLERİNİ VE YEREL YAŞAMI FOTOĞRAFLADIKTAN SONRA

GAZİANTEP URFA HARRAN HALFETİ FOTOĞRAF GEZİSİ TURUMUZDA

GAZİANTEP URFA HARRAN HALFETİ FOTOĞRAF GEZİSİ TURUMUZDA AKŞAM YEMEĞİMİZDE URFA CİĞERİ YEDİKTEN SONRA OTELİMİZE DÖNÜYORUZ.

21 AĞUSTOS PAZAR KAHVALTIMIZI ETTİKTEN SONRA URFA ÇARŞISINI, BALIKLI GÖLÜ VE ESKİ MESLEKLERİ FOTOĞRAFLIYORUZ
ÇEKİMLERİMİZİ TAMAMLAYIP DÖNÜŞ İÇİN HAVALİMANINA DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ.
DÖNÜŞ UÇAĞI 20:15

*GEZİ BEDELİ 1550 TL

Not: MALUM EKONOMİK ŞARTLARINDAN DOLAYI ARAÇ, YAKIT, KONAKLAMA VS
CİDDİ FİYAT ARTIŞLARI OLURSA FİYAT GÜNCELLEMESİ YAPILABİLİR.

SİNGLE ODA FARKI 2 x 150 TL
Ücreti: 2 Taksit verebilirsiniz 🙂

2 GECE ODA+KAHVALTI KONAKLAMA
*GEZİYE DAHİL OLANLAR
2 GECE KONAKLAMA
ODA+KAHVALTI
HAVALİMANI TRANSFER
YEREL REHBER
GİDİLECEK YERLER İÇİN ARAÇ VE YAKIT
ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
FOTOĞRAF REHBERLİĞİ

SEYEHAT SİGORTASI

*DAHİL OLMAYANLAR
GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ
AKŞAM YEMEĞİ
KİŞİSEL HARCAMALAR
TURSAB BELGE NO : 7868
ATOM TURİZM

 • İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ
  Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.
 • 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
  Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ;
  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)
 • FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
 • Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (3– 4 Oteller)
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım
 • Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
 • Araç İçi İkramları
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
  -Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ
  Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.
 • 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
  Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ;
  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

GAZİANTEP URFA HARRAN HALFETİ FOTOĞRAF GEZİSİ TURUMUZLA İLGİLİ ;

ÖNEMLİ BİLGİLER.,
Turumuz: rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda ATOM Tur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir. Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ATOM Tur kesinlikle sorumlu değildir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri firmamız ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 18.01.2019 tarihinde hazırlanmıştır.

TAVSİYELER
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için sırt çantası ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.
ÖNEMLİ NOT :
**Rezervasyonu yaptırılan kişi ve kişiler için verilen bilgilerin eksik veya hatalı olmasından ATOM Turizm sorumlu tutulamaz.
**Araçlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
**Tur hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir.
Geç kalan ve geziye katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
**Misafirler İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 72 saat öncesinden acenteya yazılı veya telefon açarak bildirmekle ve acentanin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde ücret iadesi taleb edemez. İptal edilen gezinin iadesi üç (3) iş günü içerisinde yapılacaktır.
**Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acenta bu durumdan sorumlu tutulamaz.
**Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acenta geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlarda hareket tarihinden 2 gün önce, Günübirlik turlarda ise 1 gün önceden Acenta misafirlerine bildirimde bulunur.
**Acenta tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde ( Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.
İLETİŞİM :
MİRALİM GÜMÜŞ – 0555 202 97 24
ATOM TUR – 0542 202 97 24

Atom Tur

Tursab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/10
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0532 168 1636

www.atomtur.com
www.kampturu.com

Şunlar da hoşunuza gidebilir...