AYDIN NAZİLLİ DENİZLİ ÇAL SUDAN KOYUN GEÇİRME FESTİVALİ PAMUKKALE FOTOĞRAF GEZİSİ

AYDIN NAZİLLİ DENİZLİ ÇAL SUDAN KOYUN GEÇİRME FESTİVALİ PAMUKKALE FOTOĞRAF GEZİSİ


KOYUN OLİMPİYATLARINA GİDİYORUZ 🙂


26 AĞUSTOS CUMA AKŞAMI SAAT 22:00
İNCİRLİDEN HAREKET EDİYORUZ.

27 AĞUSTOS CUMARTESİ AYDIN’DA KAHVALTIMIZI ETTİKTEN SONRA GERMENCİK HASIR KAMIŞI ÇEKİMLERİ İLE BAŞLIYORUZ.
GERMENCİKTEN NAZİLLİYE DOĞRU HAREKET EDİYORUZ VE ÇÖMLEK ATÖLYELERİ, TABAKHANELER, BİBER/PATLICAN KURUTMA VE SEPETÇİ ÇEKİMLERİ İLE GÜNÜ TAMAMLIYORUZ.
AKŞAM KONAKLAYACAĞIMIZ OTELİMİZE DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ.
28 AĞUSTOS PAZAR OTELDE KAHVALTIMIZI ETTİKTEN SONRA 849 YILLIK GELENEK OLAN SUDAN KOYUN ATLATMA ÇEKİMLERİ İÇİN YOLA ÇIKIYORUZ.
HEM ÇOK EĞLENCELİ HEM DE COK GÜZEL FOTOĞRAFLARIN ÇEKİLECEGİ KOYUN OLİMPİYATLARINDAN SONRA
PAMUKKALE ÇEKİMLERİ İLE GÜNÜ TAMAMLIYORUZ.
DÖNÜŞ İÇİN YOLA ÇIKIYORUZ


26 AĞUSTOS CUMA GECE ÇIKIŞLI
27 AĞUSTOS CUMARTESİ KONAKLAMA
28 AĞUSTOS PAZAR DÖNÜŞ


Katılım Bedeli:
SADECE – 950 tl

Not: MALUM EKONOMİK ŞARTLARINDAN DOLAYI ARAÇ, YAKIT, KONAKLAMA VS
CİDDİ FİYAT ARTIŞLARI OLURSA FİYAT GÜNCELLEMESİ YAPILABİLİR.

 • Tek kişi konaklama farkı 150 TL dir.

KESİN KAYIT İÇİN ÜCRETİN YARISI VERİLMELİDİR.
KALAN KISMI GEZİ GÜNÜ ÖDENMELİDİR.


ÜCRETE DAHİL OLANLAR:
*OTELDE BİR GECE KONAKLAMA
*OTELDE SABAH KAHVEALTI
*FOTOĞRAF REHBERLİĞİ
*ÖZEL KURGULAR
*ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

 • Ulaşım – Gidiş – Dönüş
 • Zorunlu Seyahat Sigortası Herkes E-Devlet’ten Kontrol Edebilir Ve
  TURSAB Belgeli Araçlar – TURSAB BELGE NO : 7868

❌FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • İlk gün yolda alınan kahvaltı
 • Öğle Yemekleri ve Akşam Yemeği
 • Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri
 • Milli Park Girişleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Programda Belirtilen Ekstra Turlar

Katılmak isteyen arkadaşlar;
Ad – Soyad,T.C Telefon Numarası ve Nereden Bineceklerini yazılı olarak bildirmeleri gerekmektedir.

Miralim Gümüş 0555 202 97 24
ATOM TUR – 0542 202 97 24

NPG FOTOĞRAF GRUBU ETKİNLİKLERİ TURSAB BELGELİ ARAÇLAR İLE YAPILMAKTADIR.

TURSAB BELGE NO : 7868
ATOM TURİZM

Program Yorucu Olmamakla Beraber Tamamen Keyif ve Fotoğraf İçin Açılmıştır.
Max Katılım Sayısı 15 kişi olacaktır 2 inci araç kesinlikle açılmayacaktır.

Araç Hareket Satleri ve Durakları
22:00 İncirli Doğtaş ( Kalkış Yeri )
22:05 Ayvansaray
22:10 Mecidiyeköy Doğtaş
22:30 Göztepe
22:35 Kozyatağı
22:40 Bostancı Köprüsü
23:00 Gebze

 • İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ
  Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.
 • 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
  Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ;
  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)
 • ÖNEMLİ BİLGİLER
  Turumuz: rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda ATOM Tur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.
  Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir. Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ATOM Tur kesinlikle sorumlu değildir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
  Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri firmamız ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 18.01.2019 tarihinde hazırlanmıştır.
 • TAVSİYELER
  Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için sırt çantası ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.
  ÖNEMLİ NOT :
  **Rezervasyonu yaptırılan kişi ve kişiler için verilen bilgilerin eksik veya hatalı olmasından ATOM Turizm sorumlu tutulamaz.
  **Araçlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  **Tur hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir.
  Geç kalan ve geziye katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
  **Misafirler İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 72 saat öncesinden acenteya yazılı veya telefon açarak bildirmekle ve acentanin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde ücret iadesi taleb edemez. İptal edilen gezinin iadesi üç (3) iş günü içerisinde yapılacaktır.
  **Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acenta bu durumdan sorumlu tutulamaz.
  **Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acenta geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlarda hareket tarihinden 2 gün önce, Günübirlik turlarda ise 1 gün önceden Acenta misafirlerine bildirimde bulunur.
  **Acenta tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde ( Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.
  İLETİŞİM :
  MİRALİM GÜMÜŞ – 0555 202 97 24
  ATOM TUR – 0542 202 97 24

MEKAN BİLGİSİ:
Atom Tur
Tursab Belge No: 7868
Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/10
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0532 168 1636
www.atomtur.com
www.kampturu.com

Şunlar da hoşunuza gidebilir...