Alaçatı-Ilıca Plajı-Şirince- Pamukkale-Salda Gölü-Lavanta Tarlaları Turu

Alaçatı Pamukkale Salda Lavanta

PAMUKKALE’DE TERMAL OTELLERDE 1 GECE KONAKLAMALI TERMAL HAVUZ, ÇAMUR BANYOSU, DENİZ KEYFİ DAHİL

Alaçatı Pamukkale Salda Lavanta Turu:

Alaçatı Pamukkale Salda Lavanta
Alaçatı Pamukkale Salda Lavanta

TUR TARİHLERİ:

Her Cuma akşamı hareketli

TUR FİYATI: 1100 TL

( İki kişilik odada kişi başı tur bedelidir. Tek kişi konaklanması durumunda 250 TL single farkı ödenmesi gerekmektedir.)

NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar, Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti ve Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir. Araçta ücret toplanmaz.

2 GECE 3 GÜN, 1 GECE TERMAL OTEL KONAKLAMALI OLARAK GEÇERLİDİR.

Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

Alaçatı Pamukkale Salda Lavanta turunda;

Konaklamalar;

4* Halıcı, Hierapolis, Tripolis vb Otellerde (Satın aldığınız oteller),

Reis Otel (Fark ödemek koşuluyla),  5* Richmond, Polat vb. Otellerde (Fark ödemek koşuluyla) konaklama yapılabilmektedir.

Reis Otel konaklama farkı kişi başı 120 TL’dir.

(Acente satın aldığınız otelde yer olmaması durumunda fark ödemek koşuluyla otel değişikliği yapabilme hakkını saklı tutar.)

NOT: Misafirlerimiz Pamukkale Otellerde Termal Havuzlar, Çamur Banyosu, Hamam ve Saunadan ücretsiz faydalanabilirler.

 Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

SALDA GÖLÜ – PAMUKKALE  – ŞİRİNCE  – ALAÇATI – ÇEŞME – ILICA PLAJI TURU

1. GÜN CUMA AKŞAMI:

* 21:30 İncirli Ömür Plaza Önü
* 22:00 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
* 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
* 22:45 Kartal Köprüsü
* 23:00 Çayırova Mc’ Donalds

Cuma akşamı daha önce belirlenen Buluşma noktalarımızdan hareketle ESKİHİSAR TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA üzerinden İZMİR’E varış

2.GÜN CUMARTESİ:   ÇEŞME – ALAÇATI – ILICA – ŞİRİNCE

 Sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası ÇEŞME’ye varıyoruz. Temposu yüksek bir gezi gününü otobüsle Çeşme Limanını ve Çeşme Kalesi’ni panoramik gezerek başlatıyoruz. (Çeşme merkezinde mola verilmemektedir.) Sonrasında sezonun ve havanın uygunluğuna bağlı olarak Ilıca’da yüzme molası ( 1-1,5 Saat ) veriyoruz. Daha sonra tatlı rüzgarılarıyla sörfçülerin favori merkezi, eski tarz Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle ünlü Alaçatı’ya varıyoruz. ALAÇATI gezimizi tamamladıktan sonraki durağımız olan ŞİRİNCE’ye varıyoruz. Zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor. Öğle yemeğimizi Şirince’de alıyoruz (ekstra).Birbirinden güzel ve hoş evleri, sokakları ve insanlarıyla Şirince’yi gezdikten sonra 4 ve 5* alternatifli Termal otellerimize yerleşmek üzere PAMUKKALE’ye hareket ediyoruz. Otelde alınan akşam yemeği sonrası, dileyenler günün yorgunluğunu termal havuz, çamur banyosu, hamam ve sauna da atabilirler.

3. GÜN  PAZAR : ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI- HiERAPOLİS – TRAVERTENLER – PAMUKKALE – SALDA GÖLÜ – LAVANTA TARLALARI :


  Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası 8:00 – 8.30 civarında otelden hareketle Tarihi Hierapolis Antik Kentini (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro, Antik Havuz) gezdikten sonra  çıplak ayaklarımızla termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığının üzerinde geziyoruz veya dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı görmeyi deneyimleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş ve öğle yemeği molası (ekstra) veriyoruz. Yemekten sonra Tekstil Atölyelerindeki alış veriş sonrası Türkiye’nin en temiz ve en derin gölü olan Salda Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynılarına Mars’ta da rastlanmıştır. Gölün toprak yapısı ve sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl kenarında vereceğimiz molamızın ardından dönüş yolumuzda lavanta tarlasında yarım saat vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Afyon’ da akşam yemeği için (ekstra) mola veriyor sonrasında Kütahya ve Bilecik üzerinden İstanbul’a hareket ediyoruz. GECE saatlerinde İstanbula varmış olup bir başka  ATOMTUR etkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla birlikte ayrılıyoruz.

Alaçatı Pamukkale Salda Lavanta Turu;

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR:

 • Termal Hotelde 1 gece yarım pansiyon konaklama
 • Otelin TERMAL Havuzu, Çamur Banyosu, Hamam, Saunasından Faydalanma
 • Otelde 1 sabah kahvaltısı
 • Otelde 1 akşam yemeği ( Açık Büfe Yada Set Menü )
 • Araçta içi ikram (Yalnızca su ikramı vardır. Çay ikramı yoktur)
 • Hijyen Kiti (maske ve dezenfektan )
 • Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri
 • Türsab seyahat sigortası paketi

ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR:

 • Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
 • Cumartesi sabah alınan sabah kahvaltısı
 • Yamaç Paraşütü (500 TL )
 • Balon Turu (600 TL )
 • Tüm öğlen yemekleri
 • Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
 • Tüm özel harcamalar
 • Müze ören girişleri

Önemli Not: Katıldığınız tur bir kültür turudur. Rehberlerimiz bölgeye hakim, bölgenin tarihi ve güzergah konusunda gerekli donanıma sahiplerdir. Turun süresi boyunca özellikle yolculuk sırasında rehberlerin ya da acente yetkililerinin yükümlülükleri arasında müzik, eğlence ya da animasyon yapmak yoktur. Lütfen tur yetkililerinden müzik yüksek sesli müzik açılması ya da sıcak ikram yapılması konusunda ısrarcı olmayınız. Programda yazıldığı gibi otobüste çay ikramı yoktur.

 NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar, Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti ve Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir.  Araçta ücret toplanmaz.

Turun başlama tarihine 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde ve turun kaçırılması durumunda geri ödeme yapılmaz. Ödenen tur bedeli iade edilmediği gibi acentenin ek hizmet bedellerini de katılmayan müşteriden talep etme hakkı vardır.

 Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

 Müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca daha önce gezmiş olup gezmek istemeyenler olabilmektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve müze kartı olan misafirlerimiz giriş ücreti ödemeden ören yerlerini ziyaret edebilirler. MÜZE KARTI olmayan misafirlerimiz ise ÖREN YERİ girişleri için öğrenci kişi başı 30 TL yetişkin kişi başı 60.-TL ödeyip acentemizden temin edebilirler.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını

saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden 2 gün önce, günübirlik turlarda ise 1 gün

önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

KONAKLAMA BİLGİSİ:

4* Halıcı, Hierapolis, Tripolis vb. Otellerde.

5* Richmond, Polat vb. Otellerde.

HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA OTELLERDE FARK ÖDENMESİ KOŞULUYLA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.

Ulaşım bilgisi:

Tur araçları, turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 46 kişilik MERCEDES Tourismo, Travego, MİTSUBİSHİ Safir veya MAN ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17-19 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir. Araçta ön koltuk garantisi verilmez. Acentenin belirlediği koltuklara oturmak zorunludur.

ÖNEMLİ: Atomtur, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

GENEL ŞARTLAR:

Gezi süresi 3 gece 2 gündür, otel konaklaması 1 gecedir
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR turu  2  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 4* otelde 250 TL fark ödemelidirler.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 7-12 Yaş çocuklar koltuk almak zorundadırlar ve 800 tl bedeli araçta rehbere ödemelilerdir. 0-6 yaş çocuklarda Koltuk talep edilirse 350 TL bedeli araçta rehbere ödemelilerdir. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Turun başlama tarihine 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde ve turun kaçırılması durumunda geri ödeme yapılmaz. Ödenen tur bedeli iade edilmediği gibi acentenin ek hizmet bedellerini de katılmayan müşteriden talep etme hakkı vardır.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir


NOTLAR

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atomtur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atomtur’un sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

Atom Tur

Tursab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/10
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0532 168 1636

www.atomtur.com
www.kampturu.com